My E-Fatura

Maliye Bakanlığı standartlarına tam uyumlu My E-Fatura çözümüyle, mali altyapınızı doğrudan GİB sistemine entegre edebilir ya da Mikro Yazılımevi'nin özel entegratörlük sisteminden yararlanarak, yatırım maliyeti olmadan My E-Fatura sistemine geçebilirsiniz.

1

Hem masaüstü hem bulut iş çözümleri ile tam entegre olarak çalışır. Ayrıca, My E-Fatura kullanıcılarına Mikro programlarında büyük kolaylıklar sağlar.

2

Eğer bir muhasebe yazılımı kullanmıyorsanız My E-Fatura portal yönetimi ile dilediğiniz gibi fatura gönderip alabilirsiniz.

3

My E-Fatura, uçtan uca sunduğu E-Fatura çözümüyle, firmanızın Maliye Bakanlığı standartlarına uygun E-Fatura sistemine kısa sürede kavuşmasını sağlar.

4

Firmanızın BT ve Mali İşler birimlerinde köklü bir değişimi öngören elektronik fatura sistemine entegrasyon süreci baştan sona yönetilir.

5

My E-Fatura ile e-fatura saklama hizmetinden 10 yıl boyunca ücretsiz faydalanabilirsiniz.

6

Dünya standartlarında geçerli sertifikalarımız, veri güvenliğini tasdiklemektedir.

Hemen Başvurun

Özel entegrasyon ile firmalar kullanmakta oldukları ticari muhasebe paket programlarında ihtiyaç duyulan uyarlamaların ardından My E-Fatura aracılığı ile e-Fatura gönderip – alabilir hale gelebilirler. Kesilen faturalar, e‑Fatura formatında ve dijital olarak mühürlenmiş bir şekilde, MİKRO aracılığı ile GİB’e iletilir. Diğer firmaların gönderdiği e‑Faturalar da yine benzeri şekilde, GİB posta kutusundan alınarak, şirketinizin muhasebe programına, fatura verisi olarak ulaştırılır. Firmalar, bu sistemde kendi işlem hacimlerine uygun My E-Kontör paketini seçerek, maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilirler.